Pneuservis

Pneuservis Golem Brno je specializovaným servisem pro všechny typy pneumatik pro osobní vozidla, dodávky, motocykly, malou zemědělskou techniku a stroje. Nabízíme širokou škálu služeb, včetně oprav, výměny a vyvážení pneumatik. Naši zkušení technici se postarají o vaše pneumatiky s precizností a pečlivostí. Navíc, nabízíme také prodej nových pneumatik renomovaných značek za konkurenceschopné ceny. Přijďte k nám a uvidíte rozdíl ve svém jízdním komfortu a bezpečnosti!

Byly jsme jedni z prvních v Brně a v roce 2014 náš pneuservis začal řešit problematiku TPMS senzorů (přímé kontroly nahuštění pneumatik), dnes máme velké zkušenosti a umíme naprogramovat, naklonovat a opravit tyto senzory, chcete-li čidla v pneumatikách.

Pneuservis Golem v Brně je spolehlivým partnerem pro veškeré potřeby týkající se pneumatik. S moderním vybavením a profesionálním přístupem zajišťujeme rychlé a kvalitní služby. Naše technické znalosti a zkušenosti nám umožňují poskytovat nejen běžné servisní práce, ale také složitější opravy a diagnostiku problémů s pneumatikami. Jsme hrdi na naši dlouholetou tradici v oboru a důvěru, kterou si u našich zákazníků získáváme. Navštivte nás a přesvědčte se sami o naší kvalitě a profesionálním přístupu!

Pneuservis Golem Brno nabízí:

© 2024 Všechna práva vyhrazena.

vyrobila