O nás

AUTOSERVIS – PNEUSERVIS GOLEM BRNO

nabízíme širokou škálu pneumatik, alu kol, plechových disků a příslušenství. Máme 95 dodavatelů z celé EU a dokážeme obstarat téměř cokoliv. Pro zákazníky, kteří to k nám nemají daleko nabízíme služby našeho pneuservisu, kde Vám nové pneumatiky nebo kola přezujeme, vyvážíme a namontujeme na vaše auto. Dále nabízíme uskladnění pneumatik, likvidaci ojetých pneumatik, nebo autoservisní práce. Provádíme prodej a servis TPMS snímačů v pneumatickách a jeich montáž spolu s programováním. Prodáváme a montujeme autobaterie za nejlepší ceny ve městě. Servis a čištění autoklimatizací profesionálními stroji od firmy Bosch pro chladivo R134a + nové chladivo HFO 1234yfa. V neposlední řade dezinfikujeme vozidla ozonátoremvedoucí k odstraňování bakterií, virů, plísní, formaldehydu, benzenu, zápachu z cigaret, zvířat atd.

Servis Golem Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru. Moderní metody a postupy o které se neustále zajímáme a které stále zdokonalujeme nám umožňují nabídnout Vám, jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

Bloková výjimka EU č.461/2010
Náš autoservis se řídí touto výjimkou, která udává, že po kompletní inspekci a údržbě dle pokynů výrobce vozidla zůstává i v nezávislém autoservisu záruka vozidla zachována. V našem servise používáme pouze náhradní díly, které odpovídají originální specifikaci. Každý zákazník má právo provést všechny placené výkony v autoservisu GOLEM, aniž by tím přišel o záruku.

Naše společnost GSM centrum s.r.o., která provozuje tento servis Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru. Moderní metody a postupy o které se neustále zajímáme a které stále zdokonalujeme nám umožňují nabídnout Vám, jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

Náš profesionální tým je Vám vždy k dispozici při řešení všech případných otázek. Individuální přístup a kvalitní služby, to u nás nejsou jen prázdná slova, ale realita.

Ať už se jedná o jakýkoliv požadavek z dané oblasti, jsme tu vždy pro Vás. Nebojte se nás oslovit a využít našich služeb. Navštivte nás v naší provozovně, nebo kontaktujte přes internet a my Vám zaručujeme, že budete vždy plně spokojeni. Těšíme se na Vás, každý nový úkol je pro nás výzvou…

Hledáte spolehlivý a rychlý autoservis a pneuservis? V brněnské provozovně na ulici Vídeňská 89 Vám nabízíme kvalitní pneumatiky a špičkové služby týmu zkušených profesionálů. Pečlivě vybíráme jednotlivé značky a typy jak pneumatik, tak sortimen náhradních dílů, aby co nejlépe vyhovovaly nárokům občasných i profesionálních řidičů.

Podívejte se, jaké služby najdete v servisu golem.

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

vyrobila