O nás

AUTOSERVIS – PNEUSERVIS GOLEM BRNO

SERVIS GOLEM: Spolehlivost, které můžete důvěřovat

V našem autoservisu se specializujeme na poskytování prvotřídních služeb pro všechny značky a modely automobilů. Naše tým zkušených mechaniků je vybaven nejmodernějšími diagnostickými nástroji a zařízeními, aby zajistil, že váš vůz bude vždy v perfektním stavu.

Naše společnost GSM centrum s.r.o., která provozuje tento servis Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru. Moderní metody a postupy o které se neustále zajímáme a které stále zdokonalujeme nám umožňují nabídnout Vám, jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

Náš profesionální tým je Vám vždy k dispozici při řešení všech případných otázek. Individuální přístup a kvalitní služby, to u nás nejsou jen prázdná slova, ale realita.

Ať už se jedná o jakýkoliv požadavek z dané oblasti, jsme tu vždy pro Vás. Nebojte se nás oslovit a využít našich služeb. Navštivte nás v naší provozovně, nebo kontaktujte přes internet a my Vám zaručujeme, že budete vždy plně spokojeni. Těšíme se na Vás, každý nový úkol je pro nás výzvou…

V našem autoservisu se zavazujeme k transparentnosti a poctivosti. Před zahájením jakékoliv práce vám poskytneme jasný a podrobný odhad nákladů.

Navštivte nás dnes a zažijte rozdíl v péči o auto, kterou můžete důvěřovat.

Bloková výjimka EU č.461/2010
Náš autoservis se řídí touto výjimkou, která udává, že po kompletní inspekci a údržbě dle pokynů výrobce vozidla zůstává i v nezávislém autoservisu záruka vozidla zachována. V našem servise používáme pouze náhradní díly, které odpovídají originální specifikaci. Každý zákazník má právo provést všechny placené výkony v autoservisu GOLEM, aniž by tím přišel o záruku.

Zjednodušeně řečeno – pravidelnou servisní prohlídku s výměnou oleje můžete udělat v našem servisu Golem bez ztráty záruky za poloviční cenu !

Autoservis – Pneuservis GOLEM

Hledáte spolehlivý a rychlý autoservis a pneuservis? V brněnské provozovně na ulici Vídeňská 89 Vám nabízíme kvalitní pneumatiky a špičkové služby týmu zkušených profesionálů. Pečlivě vybíráme jednotlivé značky a typy jak pneumatik, tak sortimen náhradních dílů, aby co nejlépe vyhovovaly nárokům občasných i profesionálních řidičů.

Podívejte se, jaké služby najdete v servisu golem.

© 2024 Všechna práva vyhrazena.

vyrobila